Суд визнав бездіяльність мерії Дніпра у справі про спробу забудови школи в центрі міста

Суд у Дніпрі визнав бездіяльність мерії в справі про спробу звести 23-поверховий будинок на території школи №10 в центральному районі міста. Відповідне рішення ухвалив окружний адміністративний суд Дніпропетровської області, задовольнивши позов прокуратури.

Суд також зобов’язав мерію виділити кошти на належне оформлення земельної ділянки школі.

«Це наступний крок, щоби школа, яка діє в елітному районі Дніпра, отримала акт на землю, і жоден забудовник більше не зазіхав на територію, призначену для навчання та розвитку дітей», – зазначила член ініціативної групи батьків Наталія Євтух.

У четвер Центральний апеляційний суд у Дніпрі також визнав незаконним рішення, ухвалене 17 років тому, про передання шкільних майстерень забудовнику й повернув їх школі. Тепер там зможуть займатися діти.

Улітку 2018 року батьки учнів школи №10 звернулись до Міністерства регіонального розвитку й отримали відповідь від щодо норм, які мають зберігати при забудові території навколо навчальних закладів. Виявилося, що будівництво на відстані 5 метрів від школи неприпустиме. 

Батьки заявили, що будівництво на території їхньої школи неправомірне, адже норми не дотримані, та й громадських слухань щодо забудови не проводилось, і пікетували будівлю мерії. 

У відповіді на інформаційний запит Радіо Свобода в мерії зазначили, що зареєстрували декларацію про початок підготовчих робіт зі спорудження будинку за цією адресою. Водночас забудовник – ТОВ «Промпоставка-А» – від коментарів відмовлявся.коментуйте:


Copyright © 2020 Український Канал  |  допомога: dmnsa  •  правда україни  •  wстудія  •  sellines  •  купуй!  •  meneedit