ДПСУ: на кордоні з Польщею стався напад на прикордонника

На пункті пропуску «Краковець» на кордоні з Польщею стався напад на прикордонника, повідомив прес-центр Державної прикордонної служби України.

«Два громадяни України сьогодні на світанку приїхали в пункт пропуску «Краковець». Наші співвітчизники планували мікроавтобусом «Мерседес» української реєстрації виїхати в сусідню країну. Однак прикордонники зафіксували, що на транспортний засіб не має міжнародного страхового сертифікату», – заявили в ДПСУ.

Згідно з повідомленням, висловлюючи обурення проти дій прикордонників, чоловіки почали вимагати роз’яснення щодо порядку перетину державного кордону.

«Проте, отримавши необхідні коментарі, вони продовжували висловлювати своє невдоволення та здійснили напад на прикордонника. Після цього нападники заблокувалися у своїй автівці», – розповіли прикордонники.

Правоохоронці із застосуванням сили в присутності представників Нацполіції затримали чоловіків та доставили їх у службове приміщення для складання процесуальних документів.

Чоловікам інкримінують «злісну непокору законному розпорядженню чи вимозі військовослужбовця або працівника ДПС України».

Tailored Service with a Personal Consultant

коментуйте:


Copyright © 2019 Український Канал  |  допомога: dmnsa  •  правда україни  •  wстудія  •  sellines  •  купуй!