Американський конгресмен заявив про причетність Росії до безладів в Шарлотсвіллі 

Член Палати представників Конгресу США Том Гарретт в інтерв’ю телеканалу CNN заявив, що Федеральне бюро розслідувань підозрює Росію у причетності до безладів у Шарлотсвіллі, штат Вірджинія, в 2017 році.

Тоді в цьому американському місті пройшла акція націоналістів, яка обернулася масовими безладами. Причиною сутичок стало рішення міської влади демонтувати пам’ятник генералу Роберту Лі, який очолив сили Конфедерації під час Громадянської війни в США в 1861-1865 роках.

Конгресмен розповів, що два місяці тому опинився на закритому засіданні ФБР за участю директора бюро Крістофера Рея, на якому він дізнався про російське втручання в ситуацію в Шарлотсвіллі. Він підкреслив, що ця інформація не є секретною. 

За даними газети The Wall Street Journal, під час подій у Шарлотсвіллі через пов’язані з Росією акаунти в Facebook розповсюджувалася расистська пропаганда. Російська влада заяву конгресмена поки не прокоментувала.

12 серпня 2017 року протест правих у Шарлотсвіллі переріс в зіткнення з їх противниками. В результаті заинула одна людина, 30 були поранені. Президент США Дональд Трамп тоді засудив дії націоналістів, але зазначив, що у насиллі винні обидві сторони. 

Як повідомляло Радіо Свобода, в Шарлотсвіллі оголосили надзвичайний стан напередодні річниці протесту ультраправих. Місцева влада сподівається, що це дозволить правоохоронним органам скликати на місце можливих заворушень національну гвардію. Цей режим буде діяти не лише в Шарлотсвіллі, а й по всій Вірджинії.

Tailored Service with a Personal Consultant

коментуйте:


Copyright © 2019 Український Канал  |  допомога: dmnsa  •  правда україни  •  wстудія  •  sellines  •  купуй!