МЗС дає рекомендації українцям у зв’язку із землетрусом в Індонезії

У зв’язку з потужним землетрусом в Індонезії і збереженням ймовірності подальших поштовхів Міністерство закордонних справ України рекомендує громадянам, які перебувають на островах Ломбок і Балі або планують їх відвідати, уважно стежити за повідомленнями індонезійської влади про розвиток сейсмологічної ситуації.

Крім того, МЗС рекомендує громадянам керуватися такими порадами:

якщо під час поштовхів громадяни перебувають у будівлі, її необхідно якомога швидше залишити, не користуючись ліфтами;
триматися на безпечній відстані від висотних будівель, не перебувати під лініями електропередач, деревами, комунікаціями, мостами та шляхопроводами;
постійно зберігати при собі документи і кошти, мати напоготові найбільш необхідні речі (ліки, продукти, засоби гігієни), щоб мати змогу швидко залишити приміщення;
неухильно дотримуватися вказівок місцевих органів влади, керівників рятувальних служб, командирів рятувальних загонів щодо заходів безпеки в районі стихійного лиха;
перебувати у безпечному місці, пересуватися тільки перевіреними маршрутами (в жодному разі не наодинці) і враховувати погодні умови і їх прогноз.

У разі потрапляння у надзвичайну ситуацію у зв’язку із землетрусом громадянам України рекомендують невідкладно звертатися до посольства України в Індонезії.

За даними індонезійської влади, внаслідок землетрусу, що стався на популярному серед туристів острові Ломбок 5 серпня, загинули близько 100 людей. Влада побоюється, що кількість жертв може зрости, бо до деяких районів рятувальники ще не дісталися.

У департаменті консульської служби МЗС України повідомили, що інформацію про громадянство загиблих і постраждалих поки що не оприлюднюють.

 коментуйте:


Copyright © 2019 Український Канал  |  допомога: dmnsa  •  правда україни  •  wстудія  •  sellines  •  купуй!