$1*/ mo hosting! Everything you need to succeed online with us!

США запровадили санкції проти двох турецьких міністрів через справу пастора Брансона

Міністерство фінансів США запровадило санкції проти міністра юстиції Туреччини Абдулхаміта Гюля та міністра внутрішніх справ цієї країни Сулеймана Сойлу.

В американському Міністерстві фінансів вважають, що обидва відіграли «ключову роль в організації, відповідальній за арешт і затримання» американського пастора Ендрю Брансона.

«Незаконне затримання пастора Брансона і його тривале судове переслідування з боку турецької влади є просто неприйнятним. Президент [Дональд] Трамп абсолютно ясно дав зрозуміти, що Сполучені Штати очікують, що Туреччина звільнить його негайно», – заявив міністр фінансів Стівен Мнучин.

В очолюваному ним відомстві заявили, що вся власність Гюля та Сойлу чи їхні інтереси у власності, які перебувають під юрисдикцією США, є заблокованими. Американським громадянам заборонено мати транзакції з цими турецькими міністрами.

26 липня Трамп заявив, що США готові запровадити «великі санкції» проти Туреччини через заарештованого американського пастора Ендрю Брансона, якого 25 липня перевели під домашній арешт.

У відповідь міністр закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу заявив, що його країна «не толеруватиме погрози».

Пастор, який працював у Туреччині понад 20 років, був затриманий у 2016-му. Рік потому йому висунули звинувачення в тероризмі й шпигунстві. Турецька влада стверджує, що Брансон допомагав групам, які нібито стояли за організацією невдалого військового перевороту в Туреччині у липні 2016 року.

Він перебував за ґратами до 25 липня 2018-го, коли його перевели під домашній арешт. Державний секретар США Майк Помпео заявив, що цього недостатньо. На його думку, пастору мають дозволити покинути Туреччину.

$.99* .COM Domain! You be you with us!

коментуйте:


Copyright © 2019 Український Канал  |  допомога: dmnsa  •  правда україни  •  wстудія  •  sellines  •  купуй!